Plany stołów weselnych

Dobrze wykonany plan stołów może się okazać niezbędnym dodatkiem weselnym. Od kilku lat na polskich weselach możemy podziwiać wiele pięknych projektów planów stołów. Spełniają rolę nie tylko organizacyjną - sprawne pokierowanie gości weselnych do swoich miejsc przy stołach ale także wizualną - podkreślają styl wesela i zawierają elementy dekoracyjne spójne z wystrojem sali lub pasujące do pozostałej papeterii ślubnej tj. winietki, numery stołów lub karty menu.

Najczęściej wykonujemy dwa rodzaje planów stołów:  rozmieszczenie gości według numerów stołów lub alfabetycznie. Ten pierwszy zwykle ma zastosowanie przy niewielkiej liczbie gości, drugi jest zdecydowanie bardziej przydatny jeśli zależy nam by każdy szybko odnalazł swoje miejsce przy stole (przy układzie wg numeru stolika jeśli ktoś znajduje się w ostatnim stole i tak musi prześledzić po kolei całą listę).

Plan stołów w plenerze w ogrodzie

 

Bardzo popularny jest motyw kwiatów na planie stołów, co nie może dziwić, przecież na każdym stole weselnym jest w wazonie bukiet kwiatów - wystarczy by na naszym table planie znalazły się kwiaty tego samego gatunku. Modnym w tym sezonie są zwłaszcza kwiaty w stylu watercolor.  U nas dość dużą popularnością cieszą się plany stołów na których widnieją kwiaty polne lub wianki z kwiatów polnych. Bardzo ładnie wyglądają także nieśmiertelne róże - w wielu odmianach kolorystycznych.

Nasze plany stołów wykonane są na 0,5 cm sztywnym podkładzie, są lekkie i można je po prostu postawić przed wejściem na sztaludze lub powiesić na ścianie. Gustownie i pięknie wykonany plan będzie również wspaniałą pamiątką po weselu, na której dodatkowo można zebrać podpisy gości weselnych!

Zobaczcie wybrane przez nas propozycje planów stolików. Do kupienia tutaj.

 

Plan stolow z ornametami u góry i u dołu

Plan stolow z motywem liści w stylu watercolor

Plan stolow z motywem marynarskim z kotwicą i falą

Plan stolow wypisany kredą na tablicy

Plany stołów z pięknymi ornamentami w różu

Plany stołów z małymi listkami przy numerach stołu

Róże na planie stołów weselnych

Plan stołów z polnymi kwiatami w dekoracji

Wianek z liści elementem dekoracyjnym planu stołów weselnych

Dla kogo pracowaliśmy

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów ŚlubnychPerfect DayKraina ŚlubówPgnigAON

hello! PRINTS
ul. Żmigrodzka 9 lok.38, 35-505 Rzeszów
Tel: 48-600-830-751, email: info@helloprints.pl
Przelewy 24
transferuj.pl
dotpay.pl
dotpay.pl
hello! Studio