Czas oczekiwania i wysyłka

Naszym celem jest aby zamówienia dotarły do Ciebie jak najszybciej! Czas realizacji od zamówienia do otrzymania drukowanych produktów jest zwykle 6 do 15 dni roboczych i 7 do 21 dni roboczych przy wysyłkach międzynarodowych. Czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

Oferujemy 2-3 bezpłatne rundy poprawek, abyście mogli się upewnić się ze projekt jest dokładnie taki jaki sobie życzycie. Po akceptacji projektu, zamówienie zostanie wydrukowane w ciągu 3 do 15 dni roboczych.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, DPD, FedEx, KEX. Czas wysyłki to 1-2 dni roboczych. Nie ponosimy odpowiedzialności związanej z opóźnieniem spowodowanym pracą firmy transportowej (co zdarza się bardzo rzadko).

 

Czas oczekiwania i wysyłka zaproszeń

 

PRODUKCJA EXPRES

Oferujemy przyspieszoną produkcję za dodatkowa opłatą. Koszt zamówienia EXPRES to 80.00 zł. Zamówienia drukujemy i wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od momentu akceptacji projektu. Średnio cały proces zamówienia trwa 5-6 dni roboczych.

 

WYSYŁKA

Ze względu na bezpieczeństwo oraz sprawność działania korzystamy z usług tylko renomowanych firm kurierskich. Taka forma wysyłki umożliwia dostarczenie zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania.

Poczta Polska (próbki i drobne zamówienia) / dostarczenie w ciągu 2-4 dni roboczych = 6.00 zł
Poczta Polska (paczki - w zależności od wagi) > 18 zł
Przesyłki kurierskie / dostarczenie w ciągu 1-2 dni roboczych = 20.00 zł
Odbiór Osobisty w siedzibie firmy / prosimy o wcześniejszy kontakt = 0 zł

Po wysłaniu zamówienia otrzymacie od nas e-mail z informacja o przesyłce abyście mogli śledzić przebieg i ocenić czas przybycia. Jeśli nie możesz znaleźć numeru do śledzenia lub zamówienie nie dotarło, skontaktuj się z nami.

 

WYSYŁKI MIĘDZYNARODOWE

Jeśli jesteście jednym z naszych międzynarodowych klientów, prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez e-mail: info @ helloprints.plW przypadku wysyłki towaru za granicę okres oczekiwania wynosi 3-21 dni (Poczta Polska)

 

NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OPÓŹNIENIA WYNIKAJĄCE Z FUNKCJONOWANIA POCZTY POLSKIEJ ORAZ FIRM KURIERSKICH!

Dla kogo pracowaliśmy

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów ŚlubnychPerfect DayKraina ŚlubówPgnigAON

hello! PRINTS
ul. Żmigrodzka 9 lok.38, 35-505 Rzeszów
Tel: 48-600-830-751, email: info@helloprints.pl
Przelewy 24
transferuj.pl
dotpay.pl
dotpay.pl
hello! Studio