O hello! prints

Hello Prints to sklep internetowy oferujący niepowtarzalne zaproszenia ślubne i papeterię na wszystkie ważne uroczystości w Waszym życiu. Naszą misją jest tworzenie pomysłowej i niestandardowej papeterii na każdą okazje. Nieustannie poszukujemy kreatywnych i nieoczekiwanych pomysłów w projektowaniu naszej papeterii i spędzamy godziny udoskonalając każdy z naszych wzorów zanim dotrze on do Ciebie.

Kochamy projektować ładne rzeczy, w stylu prostym i przejrzystym. Uwielbiamy elegancki i orginalny design, ręcznie rysowane ilustracje i kaligrafie oraz piękne opakowania.

Jakość

Jakość ma dla nas olbrzymie znaczenie. Każde zamówienie przygotowujemy z najwiekszą pieczołowitością i starannością. W świecie, gdzie wszystko jest produkowane masowo, nasze produkty są indywidualnie wykonywane na papierach najwyższej jakości. Profesjonalny grafik wykonuje każde zamówienie od początku do końca, upewniając się, że jest dokładnie takie jakie sobie życzycie. Każde zamówienie jest montowane ręcznie i starannie pakowane. Chcemy abyście byli calkowicie zadowoleni z waszego zamówienia.

Pracujemy z klientami z całego świata. Nie zwlekajcie, piszcie do nas jeśli poszukujecie papeterii w innym języku.

Dziękujemy i zapraszamy do Hello Prints.

Mamy nadzieję Was zainspirować: odwiedź blog Hello Prints

Sprzedajemy ładną papeterię, ale mamy też nadzieję że będziemy dla was zródłem inspiracji na każda imprezę. Czy to ślub, baby shower przyjęcie urodzinowe czy elegancka kolacja, mamy nadzieję że znajdziecie tutaj pełno ciekawych pomysłów. Wejdzcie w świat fantazji - odwiedzcie naszego bloga! Jest pełen inspiracji kolorystycznych i tematycznych, prawdziwych ślubów a także projektów typu Zrób to Sam.

Dla kogo pracowaliśmy

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów ŚlubnychPerfect DayKraina ŚlubówPgnigAON

hello! PRINTS
ul. Żmigrodzka 9 lok.38, 35-505 Rzeszów
Tel: 48-600-830-751, email: info@helloprints.pl
Przelewy 24
transferuj.pl
dotpay.pl
dotpay.pl
hello! Studio